ثبت نام

کلاب هاوس یک فرصت جدید یا تهدید ؟

Clubhouse-logo-min-170×170

کلاب هاوس یک پلتفرم است که افراد می توانند در آن به صورت زنده (فقط صوتی ) صحبت کنند و نظرات خودشان را به اشتراک بگذارند . نظر برخی این است که چون این مکالمات ضبط نمی شود این امکان وجود دارد که آزادانه صحبت کرد .اما نظر من ؟ اسکرین ریکورد را در نظر بگیرید.

در حال حاضر نسخه ی اصلی این پلتفرم فقط برای ios موجود است و باید کاربران کلاب هاوس براتون دعوت نامه بفرستن تا شما هم بتوانید عضو شوید . البته نسخه های غیر رسمی هم برای اندروید آمده است که من استفاده نکرده ام. این شبکه اجتماعی صوتی حدود یک سال است که به وجود آمده است اما چه اتفاقی افتاد که این اواخر ناگهان وایرال شد ؟ بعد از یکی از توییت های ایلان ماسک استقبال خیلی زیادی از آن شد و اتاق ۵۰۰۰ نفری گفت و گوی ایلان ماسک پر شد .اما یکی دیگر از دلایل کمک به وایرال شدن آن چه بود؟

اینکه این پلتفرم فقط یرای ios است و فقط از طریق دعوت نامه می شود عضو آن شد نوعی حس خاص به مخاطبین می دهد . و این که هر کاربر فقط می تواند دو دعوت نامه بفرستد فرصتی برای درآمد زایی برخی به وجود آورده است که افرادی دعوت نامه هایشان را بفروشند .

اما نکته مثبت و منفی کلاب هاوس : نکته ی مثبت آن ارتباط گیر آسان تر و شو آف کم تر ( چون در لحظه است و صوتی و افرادی که توانایی بیشتری دارند مشخص می شوند .اما حواستان باشد که زمان مهم ترین دارایی شماست و زمانتان را بیهوده در آن نکشید . با افراد تاثیر گذار ارتباط موثر برقرار کنید و از اطلاعاتشان استفاده کنید . ارتباطات بین المللی ایجاد کنید اما دچار هیجان زدگی نشوید .

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *